Transmenu powered by JoomlArt.com - Mambo Joomla Professional Templates Club

"Ділова Івано-Франківщина" у світі

           20 серпня у Львові відбулися щорічні збори Світового Конгресу Українців, де була запрошена делегація проекту "Ділова Івано-Франківщина". В результаті зустрічі керівника проекту з прем'єр-міністром України, проект отримав схвальну оцінку. Відбулось офіційне вручення презентаційних альманахів області делегатам понад тридцяти країн світу та іншим представникам України у світі. Отримавши неймовірно велику кількість позитивних відгуків та пропозицій, між делегацією проекту "Ділова Івано-Франківщина" та учасниками СКУ було досягнуто домовленості про початок формування аналогічного міжнародного проекту під назвою "Україна Світова". Також на зборах Президенту СКУ п. Євгену Чолію було вручено диплом рейтингу "Ділова Івано-Франківщина". 

 
Моніторинг надійності підприємств області
            Цього року на теренах області рейтинговим агентством в рамках міжнародного проекту «Ділова Івано-Франківщина» була запроваджена незалежна моніторингова програма якісної оцінки підприємств та установ області, спрямованої на інформованість краян щодо надійності суб’єктів діяльності на Прикарпатті. В ході здійснення програми запроваджено новий формат спілкування між підприємствами, установами, організаціями та їхніми споживачами.
        Метою програми є суспільне стимулювання досконалості, допомога учасникам у збереженні та створенні для себе споживачів.
Read more...
 
«Ділова Івано-Франківщина» об’єднує кращих.

           Оргкомітет проекту «Ділова Івано-Франківщина» підвів підсумки роботи за перше півріччя поточного року. Було розглянуто хід моніторингової програми, яка започаткована цього року з метою визначення якісних показників підприємств, установ та організацій Івано-Франківської області. Програма успішно функціонує у місті Івано-Франківську та районах області, зокрема у Коломийському, Калуському Галицькому. Активно ведеться робота щодо відкриття представництв у районах області. За останніми даними до незалежної моніторингової програми вже долучилось понад 600 учасників. Їхня кількість зростає щодня.
Read more...
 
«Ділова Івано-Франківщина» представляє Прикарпаття.

         В рамках міжнародного проекту «Ділова Івано-Франківщина» 7 квітня в приміщенні готелю «Надія» відбулась друга офіційна церемонія нагородження лауреатів незалежного рейтингу «Ділова Івано-Франківщина». На урочистій церемонії були присутні депутати Верховної, обласної та міської рад, перші особи області, науковці та керівники провідних підприємств, установ та організацій. Оргкомітетом рейтингового агентства, за результатами незалежного рейтингу, дипломами за значний внесок у соціально-економічний розвиток краю були нагороджені провідні підприємства, установи та особистості Івано-Франківської області. 18 лауреатів були нагороджені почесними медалями.
 В одних стінах були присутні найуспішніші люди Прикарпаття, дякуючи яким наша область гідно представлена на загальноукраїнському та міжнародному рівнях.

Read more...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 2

© 2012 Ділова Івано-Франківщина | Розроблено в студії IFR@studio