Transmenu powered by JoomlArt.com - Mambo Joomla Professional Templates Club

«Ділова Івано-Франківщина» – незалежний рейтинг

 

В. Фуштей. 01.05.2010 р.        

         Проект "Ділова Івано-Франківщина" вже шостий рік поспіль представляє нашу область на загальноукраїнському і міжнародному рівнях, схвалений найвищим керівництвом Держави, міжнародними організаціями та представниками інших країн світу.

            В квітні відбулось засідання координаційної ради міжнародного проекту "Ділова Івано-Франківщина", де було прийнято рішення про початок робіт по виданню третього випуску презентаційного альманаху області «Ділова Івано-Франківщина - 2011», на сторінках якого розміщені лауреати незалежного рейтингу. Рейтинг проводиться згідно рекомендацій облдержадміністрації та податкової адміністрації області, також розглядаються заявки, подані самостійно до рейтингового агентства, яке проводить моніторинг ділового життя області. Рейтинг проводиться в трьох категоріях: особистості (депутати всіх рівнів, починаючи від народних, високопосадовці, науковці), установи та організації, підприємства (починаючи від найбільших платників податків). Видання розповсюджується у більш як сорок країн світу. Цьогоріч прийнято рішення про випуск двомовного варіанту видання (українською та англійською мовами) для розширення міжнародної аудиторії користувачів, залучення іноземних інвестицій та налагодження зв’язків.

 

Після офіційної презентації обласного бізнес-довідника «Ділові рекомендації», яка відбулась в «Парк Готелі» 29 лютого на щорічній зустрічі учасників проекту розпочато моніторингову програму ділового життя 2010 року. Моніторинг активізує ділову активність бізнесу на теренах області шляхом видання довідника з рекомендаціями рейтингового агентства щодо провідних та активно діючих підприємств. Цього року планується в межах проекту визначення рейтингу підприємств, кращих у своїй галузі шляхом прямого голосування споживачами через мережу Інтернет на сайті www.biz.if.ua, а також створення бізнес-клубу «Ділова Івано-Франківщина» для об'єднання всіх рівнів бізнесу та проведення ряду  зустрічей членів клубу. Планується об’єднати офіційну церемонію нагородження лауреатів незалежного рейтингу «Ділова Івано-Франківщина» з презентацією нового випуску бізнес-довідника «Ділові рекомендації» та запросити на захід представників малого та середнього бізнесу, що визнані провідними у своїй галузі шляхом незалежного моніторингу. Цей захід традиційно проводиться в залі «Національний» готелю «Надія» та супроводжується виступами провідних виконавців та колективів області.

 

 

© 2012 Ділова Івано-Франківщина | Розроблено в студії IFR@studio